top of page

Warsztaty dla dorosłych

03.jpg

3 stopniowy program rozwoju osobistego

Program składa się z trzech spotkań

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzech jednodniowych spotkaniach (rekomendowany udział we wszystkich trzech wydarzeniach w kolejności SMAKI CISZY - SMAKI MOCY - SMAKI PRAWDY), które mogą się stać początkiem Twojej głębokiej i zaskakującej podróży rozwojowej w kierunku osobistej upragnionej transformacji...

 

Zacznij z nami zbierać nowe, budujące i wspierające rozwój doświadczenia...

12.jpg

Czas: 5 godzin

Ilość osób: 4-6

 

Warsztat wprowadzający, pomagający się zatrzymać, poznać nawzajem; odetchnąć. Wstępnie rozpoznajemy Twoje potrzeby rozwojowe, przybliżamy na czym polega ten rodzaj wsparcia. Zaczynamy „podróż”...SMAKI CISZY to moment oddechu, gdzie już dzięki tym paru wspólnym chwilom możesz dać sobie prezent jakim jest CZAS i SPOKÓJ...

Smaki Mocy
13.jpg

Czas: 5 godzin

Ilość osób: 4-6

 

Warsztat II stopnia otwierający drogę do szerszego samopoznania, rzucający więcej światła na nasze myśli, emocje i działania, tak by podążać w kierunku mocy osobistej. Okazuje się, że w życiu codziennym używamy energii/mocy za mało lub za dużo niż potrzebujemy. Wspólnie będziemy szukać równowagi, odpowiedniej proporcji, tak byś mógł/a czuć harmonię i realizować swoje cele.

10.jpg

Czas: 5 godzin

Ilość osób: 4-6

 

Warsztat wspierający relacje z innymi i doświadczenie tego, co niesie bycie w relacji/ zdrowych stadach. Przybliżamy działanie naszego układu nerwowego (podstawy teorii poliwagalnej). Zwiększanie świadomości w tym zakresie może przynieść głębsze i i bardziej satysfakcjonujące relacje w życiu zawodowym i prywatnym. Przyglądamy się również temu, co utrudnia komunikacje, szukamy drogowskazów jak ją ulepszyć. SMAKI PRAWDY to warsztat, w którym szukamy autentyczności dla siebie i świata.

Smki Prawdy
11.jpg

Warsztat dla osób, które już wiedzą z czym to się „je”; dla tych, którzy chcą odwiedzać nas częściej; szukających miejsca, by odpocząć i zaopiekować się sobą. Rozwój to stały proces, dlatego nie ma momentu, w którym można powiedzieć dość. Każde kolejne doświadczenie z końmi, czy to w działaniu czy byciu obok konia, otwiera nowe szuflady i wnosi światło samopoznania.

 

Otwieramy się na emocje, które potrzebują wentyla, a to wszystko składa się na kolejny krok do przodu w drodze ku zdrowiu psychicznemu i lepszemu funkcjonowaniu w codzienności.

Szwedzki Stół
bottom of page