top of page
Szukaj

Misja Dilfe - odetchnij z końmi

Zaktualizowano: 17 kwi


Tworzymy to miejsce, abyś mógł/a odetchnąć od codziennych zajęć i znaleźć wsparcie w codziennych zmaganiach wśród życzliwych osób i koni. W praktyce oznacza to możliwość spotkania się na sesji indywidualnej, w parach lub na warsztatach grupowych. Takim spotkaniom zawsze towarzyszą konie - tylko z ziemi i w zakresie, który nie przekracza komfortu uczestnika.


Jeśli czujesz, że coś utrudnia Ci działanie z dobrą energią, kreatywnością i lekkością, wspólnie wyruszymy w podróż w poszukiwaniu praktycznych rozwiązań ku satysfakcjonującemu Cię funkcjonowaniu.

Misją marki Dilfe - odetchnij z końmi jest uważne BYCIE przy TOBIE, gdy będziesz odkrywać swoje potrzeby i sposoby ich zaspokajania.

Chcemy wspierać Cię w poszukiwaniu autentycznych, osobistych zasobów (talentów, potencjałów, wiedzy o sobie), które zbudują Twoją siłę, i w których znajdziesz oparcie po powrocie do domu czy pracy.


Dlaczego z końmi?


Bo konie uruchamiają uczenie się przez doświadczenie; pomagają przyjrzeć się swoim postawom, emocjom, niesprzyjającym myślom i działaniom; częściom nieświadomym naszej psychiki. Wzmacniają tym samym i pogłębiają pracę rozwojową.


Zapraszamy do wspólnej podróży rozwojowej!

139 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page